O nás

Čistiaci a upratovací servis PORTWISH je postavený na pilieroch ochrany zdravia klientov a eliminácii vplyvu na životné prostredie.


S dôrazom na ekológiu a dlhodobú udržateľnosť ponúkame pre domácnosti a firmy nasledujúce spektrum výkonov:


∙  hĺbkové čistenie - tepovanie

∙  parné čistenie a dezinfekcia

ekologické čistenie domácnosti

∙  dezinfekcia ozónom

eko čistenie firiem a podnikov
umývanie okien a sklenených plôch

strojové čistenie podláh

vysokotlakové čistenie

čistenie kože

Rozhovor pre Denník N.

V domácnostiach aj vo firmách tepuje, čistí povrchy, umýva okná a pracuje najmä s parným čističom. „Dokáže ísť naozaj do hĺbky, vyzabíjať baktérie, roztoče. 95 percent toho spraví vodná para,“ vraví Šelesták.


Viktor Šelesták vyštudoval fotografiu a pracoval ako kameraman v televízii, no rozhodol sa založiť si čistiacu a upratovaciu službu, ktorá pracuje s ekologickými čistiacimi prostriedkami, napríklad aj s obyčajným octom a sódou.


Celý článok: www.dennikn.sk

Rozhovor pre Denník N.

"Čistenie a upratovanie je vnímané ako niečo menejcenné, pre mňa to bola výzva," hovorí Viktor Šelesták.


(víkendové vydanie Denník N, marec 2024)


Celý článok: www.dennikn.sk

Podcast NA ROVINU O PODNIKANÍ.
"Čistota sa dá dosiahnuť aj bez nebezpečných chemikálií. Vypočuj si príbeh Viktora Šelestáka, fotografa a štúdiového kameramana, ktorý sa rozhodol podnikať v úplne inom obore a založil čistiacu službu Portwish.” 

Počúvať podcast: www.narovinu.online
Pozerať a počúvať: www.youtube.com

Forbes DNA

"Úspešných ľudí stretávame denne. Mnohí z nich hovoria o šťastných náhodách, ktoré im dopomohli k úspechu. Všetci však majú spoločnú jednu vec – odvahu.

Niekto sa odvážny narodí, niekto nie. Našťastie, odvahu môžete nájsť na rôznych miestach.


Každý zo štyroch ľudí, ktorých spoznáte v kampani magazínu Forbes, ju hľadal na inom mieste. Filip Jovanovič sa odvážny narodil. Viktor Šelesták našiel istotu vo svojich zručnostiach, ktoré mu dodali sebadôveru. Martina Horváthová sa nenechala odradiť prekážkami a Mária Švarbová prepadla vášni k foteniu."


Video spot: www.youtube.com

Forbes článok: www.forbes.skRozhovor pre FORBES.
"Šesť rokov pôsobil ako kameraman komerčnej televízie, jeho fotky vystavovali aj v Slovenskej národnej galérii. V roku 2019 sa však z Viktora Šelestáka stal aj „čistič“, ktorý dokazuje, že čistota sa dá dosiahnuť aj bez škodlivých chemikálií."..

Celý článok: www.forbes.sk

Rozhovor pre REFRESHER.
„Chodil som na VŠVU a práve tam som sa naučil, ako svoj nápad pretaviť na hotový produkt. Možno aj preto som pri rozbiehaní podnikania s čistiacimi a upratovacími službami neobjavil žiadneho strašiaka, s ktorým by som si nevedel rady,“  hovorí v rozhovore Viktor Šelesták.

Celý článok: 
disrupter.refresher.sk

K vašim požiadavkám pristupujeme POCTIVO A EKOLOGICKY.


Viktor Šelesták (zakladateľ - čistič PORTWISH)